ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті триває спільна акція банку «Аваль» та супермаркету електроніки «Фокстрот» для фізичних осіб

  19 июня 2019 среда
  Аватар пользователя uzhgorod

  Закарпатський обласний філіал банку «Аваль» та супермаркет електроніки «Фокстрот» проводять спільну акцію для фізичних осіб. Про це повідомляє прес-служба банку з посиланням на Закарпатський ОФ АППБ «Аваль».

  За інформацією філіалу, акція проводиться у зв’язку з розширенням мережі супермаркетів електроніки «Фокстрот», а саме — відкриттям першого магазину у Закарпатській області в м.Ужгород.

  За умовами акції, протягом жовтня 2004 р. — січня 2005 р. фізичні особи зможуть оформити безвідсотковий кредит банку «Аваль» терміном на 2 роки для придбання телевізорів Orion, відеоплейерів Lg, пральних машинок Samsung або холодильників Haier в супермаркеті електроніки «Фокстрот» в м.Ужгород. На всю техніку надається трирічна гарантія.

  Щомісячний платіж по кредиту становить 70 грн.

  Долучитися до акції можуть як мешканці м.Ужгород, так і всі закарпатці, оскільки кредит на придбання побутової техніки можна оформити у будь-якому з районних відділень Закарпатського філіалу банку «Аваль».

  Компанія «Фокстрот» — партнер банку «Аваль» на ринку споживчого кредитування — створена у 1993 р. На сьогодні мережа супермаркетів електроніки «Фокстрот» по території всієї України нараховує близько 120 магазинів, у яких представлено більше ніж 10 тис. найменувань різних груп товару 60 фірм-виробників.

  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору