ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті в державному Реєстрі ідентифікованих тварин зареєстровано близько 80 тис. голів великої рогатої худоби

  04 декабря 2020 пятница

  На Закарпатті зменшено вартість на послуги з ідентифікації і реєстрації тварин. Відтепер, згідно договору між ДП „Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” та Ужгородською районною державною адміністрацією, власники великої рогатої худоби в індивідуальному секторі Ужгородського району сплачують за ідентифікацію своєї тварини лише 5 гривеньЗгідно "Програми з ідентифікації і реєстрації великої рогатої худоби на 2004-2005 рр. в індивідуальному секторі Ужгородського району”, Ужгородська районна рада Закарпатської області прийняла рішення щодо часткового здешевлення витрат фізичних осіб-власників великої рогатої худоби, пов’язаних з проведенням ідентифікації і реєстрації тварин.

  Вартість ідентифікації і реєстрації 1 голови великої рогатої худоби для власників у 2004 році становить 13 гривень 50 коп., в тому числі ПДВ – 2 грн. 25 коп. Ужгородська адміністрація здійснює часткову оплату вартості робіт з ідентифікації і реєстрації кожної голови великої рогатої худоби у розмірі 8 гривень 50 коп., в тому числі ПДВ - 1 грн. 42 коп. Фізична особа сплачує решту вартості - 5 гривень, в тому числі ПДВ - 83 коп.

  Агентство проводить роботи з ідентифікації і реєстрації великої рогатої худоби на підставі письмового замовлення встановленої форми, складеного власником тварини. Організаційне забезпечення проведення робіт з ідентифікації і реєстрації великої рогатої худоби в Ужгородському районі здійснює безпосередньо Закарпатська філія державного підприємства „Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”, а також зареєстровані агенти, які діють на підставі агентських угод.

  Станом на 21 жовтня в державному Реєстрі ідентифікованих тварин зареєстровано близько 80 тис. голів великої рогатої худоби. Майже 18 тис. тварин з них належить приватним власникам.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору