ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті за фінансової підтримки Єврокомісії реалізовуватимуть 6 спільних проектів

  04 декабря 2020 пятница

  Шість спільних проектів від Закарпатської області отримають фінансування від Європейської комісії для здійснення діяльності у сфері охорони навколишнього середовища, розвитку туризму, охорони здоров’я, підтримки малого і середнього бізнесу та інше. Таким є один із підсумків засідання органів управління Програми сусідства „Угорщина – Словаччина – Україна”, яке відбулося в Ужгороді. Основним організатором виступив Спільний технічний секретаріат м. Будапешт, повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації.

  Під час засідання були підведені результати роботи Програми сусідства, схвалені проекти, подані до конкурсу тощо. Інтенсивна робота щодо вирішення спільних проблем прикордонних територій із залученням фінансової підтримки в рамках Програми „Угорщина – Словаччина – Україна” проводилась протягом цього року. На конкурс було подано 314 спільних проектів на загальну суму понад 114 мільйонів євро. І як вже було сказано, від української сторони виграли конкурс 6 проектів Закарпаття: „Дослідження стану використання біомаси у прикордонному регіоні”, „Розробка та впровадження транскордонної програми медико-соціальної реабілітації”, „Створення туристично-інформаційних центрів Закарпатської області”, „Підтримка українсько-словацького співробітництва”, „Розвиток словацько-українського спіробітництва у сфері туризму”, „Розробка комп-лексного українсько-угорського підходу до протипаводкових спільних заходів”.

  Члени моніторингового комітету обговорили питання щодо необхідності спрощення процедури подання заявок для потенційних реципієнтів, затверджені зміни до Програмного документа та аплікаційної форми. Прийнято рішення, що вже з 1 грудня 2005 року буде оголошено 2-ий конкурс проектів програми. Громадські організації, органи влади, установи та інституції розвитку Закарпатської області матимуть можливість подати проекти для фінансування до 15 лютого 2006 року. У квітні 2006 року відбудеться засідання комітетів з метою затвердження результатів 2-го конкурсу.

  І вже у січні наступного року в Ужгороді буде створено інформаційний пункт для надання фахової підтримки та інформування щодо Програми сусідства „Угорщина – Словаччина – Україна”.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору