ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Названо першу п’ятірку НСНУ

  03 декабря 2020 четверг

  Віце-прем’єр-міністр України з питань адмінреформи Роман Безсмертний вважає, що у виборчому списку «Народного союзу «Наша Україна» перше місце має посісти Віктор Ющенко, друге – Юлія Тимошенко, третє – Володимир Литвин, четверте – Олександр Омельченко, п’яте – Петро Порошенко.«В результаті ми отримаємо контроль над парламентом, а з Морозом, можливо, ми матимемо і конституційну більшість», – підкреслив віце-прем’єр.

  Безсмертний сказав: «У мене є можливість порівнювати Президента Ющенка і Кучму. Якщо ми не навчимося консолідувати політичні інтереси, можемо опинитися у вчорашньому дні, почнуться «розводки».

  Безсмертний підкреслив: «Йдеться про те, щоб в Україні почала існувати політична система: сформували більшість – ви несете відповідальність за ситуацію. Але не може бути такого, щоб вся відповідальність замикалася на одній людині. Якщо політична сила організовує коаліцію з іншою політичною силою, то вони несуть солідарну відповідальність через кадри, які їх представляють у владі», передає «MIGnews.com.ua».

  «Навіть одновимірні соціологічні дані показують, що очікування громадян від єдності вчорашніх перспективних союзників на 10-15% дає більше, ніж сума їх окремих складових», - заявив Безсмертний.  Форум

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору