ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Нові акцизи вдарять по кишенях українців

  28 ноября 2020 суббота

  Нове податкове випробування чекає на ринок алкоголю та тютюну. Уряд запроваджує контрольно-облікові марки, які мають налякати "тіньовиків". Категорично проти цього легальні виробники, які кажуть, що за нові наліпки платитимуть споживачі.Урядовці впевнені - запровадження контрольно-облікових марок вдарить по тіньовиках. Відтак до бюджету надійде більше грошей від підакцизних товарів. Натомість галузеві експерти стверджують – в держави й так достатньо важелів, щоб навести порядок.

  Валентина Хоменко, генеральний директор асоціації виробників тютюнових виробів "Укртютюн": "У нас за останні роки позитивна динаміка росту як акцизного збору, так і взагалі податків до державного бюджету. Тоді в мене знову виникає питання – чи є ця проблема в тютюновій галузі? Немає цієї проблеми".

  Контрольно-облікова марка коштує 25 копійок. Звісно, до цієї суми доплюсують технічні видатки – на наклеювання. Тож виробники міцного і тютюну знову підраховують збитки. Кажуть - додатковий папірець фальсифікаторів не знищить.

  Володимир Демчак, директор асоціації "Союз оптовиків та виробників алкоголю та тютюну": "Коли відсутній контроль з боку держави, і він перекладений на цей папірець, то це є імітація контролю".

  Запровадження контрольно-облікової марки для виробників виллється в сотні мільйонів гривень. Частину з яких, як завжди, відшкодує споживач. Проте, фахівці галузі кажуть, що бюджет від наклейок особливого зиску не матиме. Прибутки швидше за все отримають лише виробники марки.  startua

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору