ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новий міністр МНС схвалив "діяльність" свого попередника

  02 декабря 2020 среда

  Міністр з надзвичайних ситуацій, член ради "Народного Союзу Наша Україна" Віктор Балога заявляє, що "весь найкращий потенціал" міністерства буде збережено. "Це стосується як людей професіоналів у міністерстві, так і досвіду", - сказав Балога, коментуючи своє призначення, повідомила сьогодні прес-служба НСНУ. Також Балога відзначив "високий професійний рівень діяльності" свого попередника Давида Жванії.

  "Збереження життя і здоров’я людини, відповідальність, мобільність, максимальне попередження і профілактика надзвичайних ситуацій – це ті принципи, якими я буду керуватися у своїй роботі", - наголосив Балога.

  За його словами, будучи губернатором Закарпаття – "тієї області, яка найбільше серед інших страждала і страждає від повені", він розумів "всю відповідальність і важливість Міністерства з надзвичайних ситуацій".

  "Як людина, яка має практичний досвід боротьби з природними катаклізмами і гіркий досвід оббивання міністерських порогів, зі свого боку я все це врахую на новій посаді", - додав міністр.

  Відповідаючи на питання щодо своєї бізнес-історії, Балога відзначив, що "протягом останніх років перебування в опозиції чимало бізнес-структур, пов’язаних із моїм іменем, було поховано. Але я ніколи не вдаватиму з себе публічного "жебрака", у що любили гратися політики при попередній владі".  "Українська правда"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Одно,что плохо такого дурака как Балога поставили министром.Ужас

  Аватар пользователя Гость

  "Одры" Угомонись! Тебе было плохо, что переедет Балога жить в Ужгород, теперь тебя жаба душит, что пана Балогу оценили и возвысили. у тебя какое образование? Чего ты добился в своей жизни? Что сделал для Закарпатья?

  Аватар пользователя Гость

  Це просто ЖАХ!!!Звичайно добре що Закарпаття здихалось Балоги,але він і так залишить губернатором свого наставника,який буде продовжувати використовувати область в інтересах бізнес-групи "Барва".І взагалі,міністр має як мінімум розмовляти по украєїнськи,а в Балоги з цим туговато.

  Аватар пользователя Гость

  Оксана, Вы уж сами пишите без ошибок.Я думаю, что пан Балога,оставит проверенных людей. Вы бы сделали тоже самое, больше чем уверенна.

  Аватар пользователя Гость

  Пан?Вы его еще Богом назовите.Кошмар