ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Олексій Пристая: СПУ не примушує "афганців" Закарпаття вступати до її лав

  28 ноября 2020 суббота

  Закарпатські соціалісти відкидають закиди, що до лав СПУ заставляють вступати «афганців». Про це учора на прес-конференції в Ужгороді заявив керівник обласного осередку Соціалістичної партії України Олексій Пристая. Олексій Пристая та член правління Закарпатської територіальної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Володимир Хорьков відкинули закиди щодо того, що Українська спілка ветеранів Афганістану, підписавши угоду про співпрацю з СПУ, заставляє туди вступати своїх членів, повідомляє "ЗІК".

  За словами Володимира Хорькова, УСВА на загальноукраїнському рівні як організація договір уклала, а рядові члени громадської організації можуть вступати до будь-яких інших партій, або не вступати нікуди. «Ми нікого не купляємо і не примушуємо, бо у нас не ті принципи і немає грошей на купівлю», – заявив Хорьков. На думку Олексія Пристая, об’єднати СПУ та УСВА неможливо, бо це – різні речі. Як, наприклад, зелене і тепле. «У суд подавати не будемо. Завелика для розкольників честь», – повідомив керівник облосередку СПУ.

  Розкольницька діяльність окремих членів УСВА почалася тоді, коли на державному рівні було підписано угоду з СПУ.

  Олексій Пристая також спростував інформацію про те, що голова Закарпатської територіальної організації УСВА Сергій Слободянюк є членом СПУ.  На думку Олексія Пристаї, Закарпаття страждає від того, що між його лідерами завжди протиріччя, починаючи з 1998 року й дотепер.

  Керівник Закарпатського обкому СПУ також упевнений, що Ющенко став Президентом тільки тоді, коли плече підставила СПУ. «Без неї це був віз на трьох колесах. А ми стали четвертим необхідним колесом», – метафоризував він.

  Олексій Пристая також не розуміє голову Закарпатської ОДА Віктора Балогу, який позивається з газетою: «Я би розумів, якби губернатор позивався з автором слів Ратушняком. Але при чому тут газета?»

  Обласний осередок СПУ вимагає від обласної влади змінити таблички на ОДА з помаранчевих на такі, які регламентовані Законом – щодо фону, кольору, розміру, герба тощо.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору