ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Парламент дозволив звільняти депутатів-сумісників

  27 ноября 2020 пятница

  Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект «Про особливості звільнення з посад осіб, що суміщають повноваження народного депутата України з іншими видами діяльності». За даний законопроект проголосувало 259 народних депутатів.Законопроектом встановлено, що у випадку, якщо особа протягом 15 календарних днів незаконно суміщає повноваження народного депутата з іншими видами діяльності на посадах, призначення на які і звільнення з яких здійснює Президент або Кабінет міністрів, то без добровільного складання повноважень народного депутата рішення про звільнення цієї особи з посади ухвалюється, відповідно, Президентом або урядом, передає «УНІАН».

  У ньому відзначено, що в разі, коли особа протягом 15 календарних днів незаконно суміщає повноваження народного депутата з іншими видами діяльності, то звільнення цієї особи з посади приймається органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємством, установою, організацією, або посадовцем, в компетенцію яких входить призначення і звільнення цієї особи з посади.

  Також ВРУ прийняла в першому читанні проект закону «Про внесення змін в Закон України «Про статус народного депутата України» щодо забезпечення виконання вимог про несумісність статусу народного депутата з іншими видами діяльності». За даний законопроект проголосувало 258 народних депутатів.

  Проектом закону передбачено, що особа, призначена на посаду, яка є несумісною з депутатським мандатом, допускається до виконання обов’язків за такою посадою не раніше дня припинення в установленому порядку повноважень народного депутата.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору