ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

ПЕРШІ КРОКИ ГАЗЕТИ «ЕДЕЛЬВЕЙС ЗАКАРПАТТЯ» У ДРУГЕ ЖИТТЯ

  17 апреля 2024 среда
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  Якщо добре заглянути в історію нашого і світового газетярства, то можна побачити, що література, мистецтво і культура завжди займали у них найпочесніші місця. Газети нашого краю неодноразово знайомили читачів з кращими іменами в літературі, мистецтві та науці. Завдяки їм у нас сформувалися неабиякі естетичні смаки із вимогою до історії та розвитку культури вцілому.

  Формування сучасного українського літературного простору — зовсім нелагка справа. Для того аби донести до читача якомога більше інформації про події, успіхи, проблеми нашої закарпатської та загальноукраїнської культури, літератури, поезії потрібно було, щоб у нашій області була газета, яка б відрізнялася від всіх інших видань саме тим, що на її сторінках постійно друкувався б широкий діапазон поетичних та прозових творів від учнів-початківців до різножанрових зразків відомих, письменників-професіоналів, королів пера. І саме така газета народилася в мальовничому Закарпатті наприкінці 2007 року – "Едельвейс Закарпаття", присвячена чарівній, казковій гірській квітці едельвейс, яка росте високо в горах і має неабияку красу і привабливість до себе. Це інформаційне літературно-мистецьке видання виходило у світ до наших краян двічі на місяць майже цілий рік. У ньому отримували своє нове життя поезія і проза, різні оглядові матеріали про нові книги, музичну культуру, художні виставки, народне мистецтво та обряди, різні прислів’я, легенди та дитяча творчість. Одним словом, "Едельвейс Закапрпаття" знайшов своє місце між іншими обласними виданнями та сподобався людям, які його читали і з нетерпінням чекали вихід кожного наступного номеру.

  Двотижневик «Едельвейс Закарпаття» цвів рясним білим цвітом, на жаль, недовго. Через хвороби засновниці цієї газети подальший вихід у світ його припинився на деякий час. Наразі це видання так і стоїть "замороженим", але це буде недовго. Зараз обговорюється питання його подальшого виходу у світ. Ми готові до серйозної співпраці з організаціями, політичними партіями та людьми, які мають бажання співпрацювати з нами та надати фінансову підтримку для подальшого розвитку цього двотижневика.

  Від імені редакції газети «Едельвейс Закарпаття»

  Тетяна ГОРЯНКА, Вікторія ПОПОВИЧ