ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Перший курс Закарпатського держуніверситету відправився у плавання Морем Знань

  29 ноября 2020 воскресенье

  Про це йшлося на традиційному Дні знань минулого четверга в переповненому обласному українському музично-драматичному театрі. Молодь головно сприяє, як сказав у своєму виступі ректор Закарпатського державного університету Федір Ващук, що даний навчальний заклад “є засновником пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки, зокрема в галузі комп’ютерних технологій, математичного моделювання, дистанційної освіти тощо”.

  До речі, протягом останніх років університетом спільно з облдержадміністрацією проведено десять міжнародних науково-практичних конференцій, присвячених актуальним проблемам розвитку вищої освіти і науки в контексті євроінтеграції, Болонського процесу, розширення Євросоюзу тощо.

  Викладачів і студентів привітав начальник управління освіти і науки

  Закарпатської ОДА Юрій Герцог, а від імені Ужгородської міськради і депутатського корпусу сам міський голова Віктор Погорєлов.

  — Кожен десятий у нашому місті — студент, — мовив він. — Тому воно як стародавнє, так і молоде. Останнє робить його чи не найрозвиненішим обласним центром нашої України.

  Щодо ж студентських успіхів — то Олег Бількін і Тетяна Дубляк брали участь у VІ Всеукраїнських юридичних змаганнях у Донецькому національному університеті і перемогли, а Марійка Менджул на змаганнях правників у Київському національному університеті імені Т.Шевченка виборола третє місце. Непогані й здобутки студентів природничо-гуманітарного коледжу ЗакДУ. Вже другий рік поспіль його студенти Ганна Попович і Антоніна Студеняк займають перше місце в регіональних змаганнях міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика.

  А в сенсі євроінтеграції в поточному році виключно за кошти ЗакДУ забезпечені оздоровлення та стажування 181 студента університету в Словаччині та Румунії в рамках двосторонніх угод. Навчальний заклад є дійсним членом Асоціації вищих навчальних закладів Карпатського Єврорегіону.

  Зазначимо також, що ліпші студенти отримують стипендії Президента України, Верховної Ради України, Кабміну, а також стипендії обласної державної адміністрації.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору