ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Підприємство з виробництва макаронів має намір створити на Закарпатті фірма "МРС PLUS Spol. s.r.o." зі Словаччини

  06 декабря 2020 воскресенье

  У виставковому залі Закарпатської торгово-промислової палати (ЗТПП) в Ужгороді відбулася презентація словацької фірми "МРС PLUS Spol. s.r.o.".Фірма, що знаходиться у місті Спішська Нова Вес,— це сучасний промисловий комплекс, який складається із трьох заводів: борошномельного, хлібопекарського з кондитерським цехом та з виробництва макаронів. Товарообіг фірми, що працює за сертифікатом І5О, становить 20 млн. євро на рік. Вона є одним із найбільших млинарських комбінатів Словаччини і прагне стати лідером галузі у Центральній Європі.

  підприємство, за словами його керівників, гнучко реагує на нові тенденції, які з'являються на ринку, і постійно вдосконалює технологію. Проведене в останні місяці оновлення її технологічного обладнання швейцарською фірмою "Білар" дозволило збільшити виробництво хлібопекарського борошна до 180 тонн на добу. Загальна потужність заводу макаронних виробів різних модифікацій — 3450 кг за годину.

  — На сьогодні, — сказав у короткому бліц-інте-рв'ю голова правління фірми Петер Слімак, — ми експортуємо свою продукцію до Чехії, Польщі, Литви, Латвії та Естонії. Значні перспективи пов'язуємо з просуванням через сусіднє Закарпаття на великий український ринок і далі — в країни СНД. Зокрема маємо намір створити на Закарпатті спільне словацько-українське підприємство з виробництва макаронів, що дозволить залучити чималі інвестиції у вашу економіку й забезпечити чимало ваших краян роботою і достойною зарплатою.  Богдан Дубовий, м.Ужгород.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Искал эту фирму в словацком поисковике,к сожелению не нашел.Может у нее другое название- Рога и Копыта?