ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Поза увагою не залишиться жоден ветеран війни

  28 ноября 2021 воскресенье

  Сьогодні в Ужгороді відбулося спільне засідання Президії Ужгородської міської організації ветеранів війни та праці (голова - Сабінін А.С.) та громадського об’єднання “Місто” (голова - Слободянюк С.М.), присвячене 60-річчю звільнення України та Закарпаття від фашистських загарбників.

  В зустрічі прийняли участь голови первинних організацій ветеранів, секретар Ужгородської міськради Беляков Ю.В., депутати депутатської групи “Місто” Ужгородської міської ради, підприємці, керівники установ та організацій обласного центру Закарпаття.

  Вирішено провести урочисті заходи до 60-річчю звільнення України та Закарпаття для ветеранів Великої Вітчизняної війни по мікрорайонах м.Ужгород, щоб залучити до святкування перемоги якомога більше ветеранів — учасників бойових дій.

  На спільному засіданні було також обговорено, як депутати і голови первинних організацій товариства ветеранів війни і праці відвідують лежачих і тяжкохворих ветеранів війни та праці м.Ужгород. Люди, які принесли свободу народам Європи та відбудовували після війни економіку України, заслуговують на повагу з боку суспільства. Вирішено – поза увагою не залишиться жоден ужгородець-ветеран війни.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору