ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Представницький 9-метровий “Лінкольн” намагався перетинати кордон під різними номерами

  20 сентября 2019 пятница
  Аватар пользователя uzhgorod

  На західному кордоні України часто трапляються затримання автомобілів іноземного виробництва. Але останній випадок, у міжнародному автомобільному пункті пропуску “Краківець”, що на Львівщині вразив “зелених кашкетів”, образно кажучи, масштабністю.

  Як повідомили "UA-Reporter.com" у відділі з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків із громадськістю Державної прикордонної служби України, під час проведення прикордонного контролю був виявлений легковий автомобіль марки "Лінкольн", водій якого намагався лишити межі України. До речі, керманичем коштовного, елітного транспортного засобу був наш співвітчизник – мешканець Івано-Франківську, який мав природне бажання потрапити на територію європейської Польщі. Саме тут, стали б йому в нагоді вмонтований бар, телевізор, відеомагнітофон та набір багатьох інших дрібниць, які зазвичай бувають у всіх транспортних засобах представницького класу. Але не міг автомандрівник знати, що на нього вже чекають прикордонники, які мали певну інформацію щодо використання ним різних номерних знаків в Україні та Польщі.

  Транспортний засіб було виведено із загального потоку та проведено повну перевірку, в результаті чого виникли сумніви щодо виїзду даного автомобіля з України в Польщу та законності його постановки на облік в у нашій країні. Під час перевірки вказаних фактів від польських прикордонників було отримано інформацію про те, що автомобіль марки “Лінкольн” перетинав пункт пропуску “Корчова” за іншими номерними знаками. Для перевірки факту незаконного переміщення "Лінкольну" та здійснення провадження по порушенню митних правил транспортний засіб затримано та передано митникам.


  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору