ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Президент ветував закон про підвищення пенсій учасникам війни

  27 января 2021 среда

  Президент Леонід Кучма наклав вето на рішення Верховної Ради підвищити пенсії учасникам війни до прожиткового мінімуму.

  Як повідомило джерело в парламенті України, пропозиції глави держави до закону зареєстровані у Верховній Раді 10 листопада, але їхній зміст поки не доступний.

  Нагадаємо, що 21 жовтня парламент вирішив підвищити пенсії учасникам війни до прожиткового мінімуму.

  За прийняття проекту закону про внесення змін до закону про поліпшення матеріального становища інвалідів війни проголосувало 243 депутати при необхідних для ухвалення рішення 226 голосах.

  Документ передбачає виплату щомісячної матеріальної допомоги в розмірі 50 гривень учасникам бойових дій і 30 гривень – учасникам війни, нагородженим орденами і медалями СРСР за роботу і військову службу в тилу за роки Великої Вітчизняної війни і війни з Японією.

  Також Верховна Рада дозволила Кабінету Міністрів підвищувати розміри щомісячної цільової грошової допомоги учасникам воєнних дій й інвалідам.

  У вересні уряд запропонував парламенту встановити щомісячну цільову грошову допомогу учасникам бойових дій у розмірі до 50 гривень, а учасникам війни, нагородженим медалями СРСР за самовіддану працю і бездоганну військову службу в тилу за роки Великої Вітчизняної війни і війни з Японією, – до 30 гривень.

  Кореспондент.Нет

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору