ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Прибутки від автоперевезень на Закарпатті виводитимуть з тіні

  24 ноября 2020 вторник

  Роботу автомобільного транспорту та заходи щодо детінізації цієї галузі обговорювали цього четверга на колегії ОДА.

  На сьогодні пасажирські перевезення в області здійснюють 496 суб’єктів підприємницької діяльності. Більшість з них – приватники. Ними перевезено за дев’ять місяців поточного року майже 29 млн. пасажирів. Це більше, ніж торік. Збільшилася і кількість маршрутів міжміського та приміського сполучення. Протягом січня-вересня поточного року відкрито 42 нових маршрути. Послугами приватних перевізників скористалася третина загальної кількості перевезених пасажирів.

  Проте, як підтверджують експерти та аналітичні дані спеціалістів, тінізація у цій галузі залишається доволі високою. До прикладу, низький відсоток, отриманий перевізниками через автостанції, свідчить про те, що значна частина прибутку залишається в кишенях водіїв. Високий рівень оплати перевізниками послуг автостанцій у вигляді фіксованої плати за заїзд, а не за продані квитки, говорить про те, що керівники АТП надають перевагу доходам, отриманим через касу водія.

  Щодо вантажних перевезень, то тут аналогічна ситуація. До прикладу, аналіз отриманих доходів перевізниками суттєво різниться. В одному випадку на один кілометр пробігу припадає 1 гривня 13 копійок, в іншому – 3 гривні 7 копійок. А якщо брати місячний дохід на транспортний засіб приблизно одного класу і вантажопідйомності, то він коливається від 16 тис. до 2,5 тис. гривень.

  На колегії йшлося про те, що узгодженої роботи управлінських служб та правоохоронних і контролюючих органів в напрямку детінізації роботи автотранспорту поки що немає. Особливо неефективні зусилля податкової міліції та органів прокуратури. Тому дано доручення перевірити приватизацію транспортних підприємств, видачу дозволів та ліцензій.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору