ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Про реалізацію на Закарпатті державної мовної політики та основних положень Європейської хартії регіональних мов

  02 июня 2023 пятница

  30 листопада в Ужгороді відділ у справах національностей Закарпатської обласної державної адміністрації спільно з управлінням освіти і науки, Ужгородським національним університетом за участі голів обласних національно-культурних товариств, експертів проводять "круглий стіл" на тему "Реалізація у Закарпатській області державної мовної політики та основних положень Європейської хартії регіональних мов або мов меншин: теорія, практика, перспективи". Члени експертної ради запрошуються до участі у круглому столі. У разі згоди взяти участь у роботі круглого столу та виступити, слід надіслати тези доповіді у обсязі до 6 сторінок друкованого тексту (друк з одинарним інтервалом, шрифт 14), у тому числі список літератури, резюме російською та англійською мовами, в електронному та паперовому варіантах подати до 31 жовтня 2006 року.

  Також пропонується підготувати зауваження, пропозиції, рекомендації з питань реалізації у області державної мовної політики та основних положень Європейської хартії регіональних мов або мов меншин до 24 жовтня 2006 р.

  Матеріали будуть опубліковані окремим збірником.

  Засідання круглого столу розпочнеться 30 листопада о 10.00 за адресою: м.Ужгород, вул.Висока, 12, конференц-зал готелю „Дружба".

  Реєстрація учасників з 9.00.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору