ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Про стан справ у сфері закарпатської культури

  29 ноября 2020 воскресенье

  Про підсумки роботи закладів культури краю за одинадцять місяців року у четвер голові ОДА Івану Різаку доповідав начальник обласного управління культури Іван БілакЗ початку року в області проведено близько сотні різноманітних культурно-мистецьких заходів. Серед найважливіших – творчий звіт майстрів мистецтв і художніх колективів області, який відбувся в Києві. За оцінкою жюрі, виступ закарпатських митців визнано одним із кращих.

  Серед позитиву у культурній сфері і те, що побільшало відвідувачів кінотеатрів. Торік в них побувало 77 тисяч глядачів, цього року – вже 110 тисяч. На базі старих виникли нові, сучасні кінотеатри з широким комплексом послуг.

  Проводилася робота щодо поповнення бібліотечного фонду новою літературою. На придбання книжок витрачено 50 тисяч гривень, що у два з половиною раза більше, ніж торік. Активізувалася діяльність музеїв: на сьогодні їх відвідало 95 тисяч чоловік. Проводяться ремонтно-реставра-ційні роботи в обласній філармонії, художньому та краєзнавчому музеях, облмуздрамтеатрі. Усі працівники культури переведені на повну ставку оплати праці. До речі, як відзначалося на останньому засіданні колегії Міністерства культури України, Закарпаття – єдина область, де це зроблено.

  Підсумовуючи розмову, Іван Різак підкреслив, що культура продов-жує залишатися пріоритетною в діяльності обласної влади. Зроблено чимало, але планується зробити ще більше. Наступного року особливу увагу слід концентрувати на поліпшенні роботи сільських закладів культури.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Похожие новости