ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Прокуратурою опротестовано рішення про передачу і продаж майна військового містечка в с.Горяни

  19 января 2021 вторник

  У вересні ц.р. Закарпатською обласною та Ужгородською міською прокуратурою із залученням фахівців райвідділу фонду Держмайна була здійснена перевірка дотримання вимог законодавства при розпорядженні майном колишнього військового містечка, відомого як "555", яке знаходиться в с.Горяни.

  Встановлено, що майно цього військового містечка було передано із загальнодержавної у комунальну власність області. Згідно з чинним на той час законодавством, питання переліку об'єктів комунальної власності відповідної адміністративно-територіальної одиниці, що передаються в управління місцевій державній адміністрації, плани приватизації об'єктів комунальної власності повинні були вирішуватися виключно на пленарних засіданнях ради.

  Натомість, після передачі цього майна до комунальної власності області жодних рішень сесією обласної ради про передачу цього майна до комунальної власності Ужгорода чи Ужгородського району не приймалось.

  У подальшому, всупереч вимогам законодавства, тодішній Ужгородський міський голова Сергій Ратушняк видав розпорядження щодо приватизації ряду об'єктів військового містечка, які міська рада взяла на баланс. Наступним своїм рішенням, не маючи жодних на те підстав, міський голова дає дозвіл на продаж двох об'єктів (навчального приміщення і казарми) спільному підприємству "Корадо-БФ". На незаконне розпорядження тодішнього заступника голови Закарпатської облради щодо передачі у комунальну власність міста Ужгород військового містечка прокуратура області внесла протест. Прокуратурою міста Ужгород до господарського суду Закарпатської області заявлено позовні заяви про визнання недійсними договорів купівлі-продажу між фондом комунального майна Ужгородської міськради та СП "Корадо-БФ", якому було продано об'єкти. Також прокуратурою міста опротестовані усі рішення тодішнього міського голови С.Ратушняка стосовно розпорядження майном військового містечка.

  Прес-служба прокуратури області

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору