ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Прошкуратова прикувала себе до Різака, бо не мала іншого виходу

  30 ноября 2020 понедельник

  Депутат Тамара Прошкуратова сказала, що коли прикувала себе наручниками до екс-губернатора Закарпаття Івана Різака в ужгородській лікарні, діяла спонтанно і не мала іншого виходу. Про це вона заявила з трибуни Верховної Ради в середу."Протягом 5 днів я жила біля Різака. Я бачила, як його поклали в антисанітарну кімнату, коли організували шоу з багатьох міліціонерів. І це де - в кардіологічному центрі, де лежать з інфарктом", - сказала вона.

  За її словами, тільки коли вона звернулася до губернатора і після цього "Різака перевели в нормальну палату і міліціонери були замінені просто на трьох хлопців в цивільному".

  Вона також стверджує, що аналізи, які робилися в кардіологічному йцентрі, де знаховся Різак, сфальсифіковані: "В нього постійно брали, оскільки він переніс інфаркт поряд з діабетом, в нього постійно брали аналіз крові з пальця. І коли це брали лаборанти з цього кардіологічного центру, з тої самої каплі крові брав Іван на аналіз своїм приладом".

  "І от лікарі кард центру говорили, що в нього цукор в крові 3-4, його прилад показував 9-10-11. Нам радили викинути той прилад", - сказала Прошкуратова.

  Вона також зазначила, що жоден з лікуючих лікарів, який лікував Різака протягом 10 років, не був допущений до лікування. "Коли ми звернулися з проханням до незалежних лаборантів, нам привезли ось цей документ, який і змусив мене діяти адекватно. Лікарі обласної лікарні підтвердили, що аналіз цукру в його крові такий, який показував прилад Івана Різака", - розповіла вона.

  "І тоді мені стало зрозуміло, що результати аналізу кардіологічного центру, де знаходиться Іван Різак, просто сфальсифіковані", - зазначила Прошкуратова і додала, що чергові міліціонери говорили їй, що Різака "все рівно заберуть".

  Вона також розповіла, що звернулася до одного з міліціонерів "з проханням принести наручники". "Я діяла спонтанно, я ще не знала, що я з ними робитиму. І т оді, коли я розуміла, що Івана все рівно заберуть, я себе наручниками прикувала до Івана Різака і об’явила голодування", - розповіла вона.  "Українська правда"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору