ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Рада з туризму Карпатського регіону взяла участь у туристичній виставці в Кривому Розі

  30 мая 2024 четверг
  70 переглядів

  З 13 по 16 травня 2005 року в м. Кривий Ріг проходила туристична виставка, в роботі якої вперше взяла участь Рада з туризму Карпатського регіону. Допомогу в організації участі Ради з туризму було надано журналом “Карпати. Туризм. Відпочинок” та приватним осередком “Вілла Ігнат’єва” (смт. Східниця, Львівська область), туристичними організаціями та закладами проживання Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської та Закарпатської областей.У рамках участі у виставці були проведені переговори із профспілками великих промислових підприємств Дніпропетровської області щодо організації відпочинку їх працівників у санаторно-курортних закладах Карпатського регіону.

  Відвідувачі стенду Ради – мешканці Кривого Рогу та Дніпропетровської області виявили високу зацікавленість до туристичних особливостей Західної України. Близько 3000 відвідувачів виставки змогли отримати інформацію про можливості літнього відпочинку у нашому краї.

  На виставці були обговорені можливості та напрямки співпраці регіону із східноукраїнськими регіональними засобами масової інформації, щодо розміщення інформації про особливості туристичного бізнесу регіону, його культури та історії.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору