ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ратушняк вдарився у …сільське господарство!

  22 января 2021 пятница

  Незважаючи на нищівну критику, якій він піддавав близько двох років тому тоді ще заступника начальника управління сільського господарства і продовольства Іштвана Цапа, нині пан Ратушняк вирішив всерйоз і надовго зайнятися …скотарством.

  Сьогодні на тепер уже колишній стоянці ринку по вул.Краснодонців поспішно будуються корівники, свинарники та міні-птахоферми. Якби редакція "Р-ра" не знала сутність п.Ратушняка, то могла б дійсно повірити у функціональність наведених вище майбутніх споруд. Але намагання Рати - великого буржуазного (базарного) націоналіста, члена фракції "Наша Україна" - чіткі й брутальні: відібрати в автотранспортного підприємства АТП 12107 земельну ділянку, за 170 гривень штрафу узаконивши незаконно побудовані об'єкти.

  …До речі, черговий спалах активності нардепа співпав не тільки з магнітними бурями, але ще й із фіктивним банкрутством єдиного в світі неприбуткового й збанкрутілого коммунального ринку на пл.Корятовича в Ужгороді, де до цього часу, незважаючи на свою активну участь у банкрутстві ринку, керує усе той же п.Роберт О., призначений на посаду особисто паном Ратушняком!

  Репліка

  Злі язики поширюють інформацію про бурхливі процеси другої хвилі приватизації колишніх провідних підприємств Закарпаття шляхом банкрутства, санації,… подеколи фіктивних!

  Цим процесом заправляє п.Р.Пазина - керівник Агентства з питань банкрутства (подейкують, що він є ставлеником Ратушняка). А опікується ним з боку ОДА начальник управління економіки Л.Ричик.

  Порушені кримінальні справи, цілковита бездіяльність абсолютно не заважають ділкам і надалі розвалювати економіку Закарпаття.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору