ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ректор МАЛІЖ Василь Тарчинець: На радіохвилях дитячих мистецьких програм "Кольоровий світ" і "Школяди" незабаром звучатимуть твори юних поетів і прозаїків

  01 декабря 2020 вторник

  Всі дорослі і малі з великим захопленням слухають Всеукраїнську радіопрограму “Школяда”, яка щоранку збирає мільйони українських радіослухачів. Але напевне ніхто з них не замислюється скільки праці вкладають журналісти розповідаючи про цікаві дитячі історії, творчість юних обдарувань.Як повідомив "UA-Reporter.com" ректор Малої академії літератури й журналістики Василь Тарчинець, він щасливий з того, що під час відрядження до Києва мав можливість побувати на Національному радіо України. Більше того за сприяння головного редактора радіопрограм Лариси ТАРАСОВОЇ у “Школяді” та “Кольоровому світі” уже неодноразово розповідалось про діяльність Малої академії літератури і журналістики.

  Насправді великим творчим хистом наділив Всевишній ведучу цих програм Олександру ТАНАСКОВУ. І хоча, як не було складно, та все ж дісталась вона разом зі своєю колегою – редактором відділу Всеукраїнського тижневика “Освіта” Людмилою ЧЕЧЕЛЬ далекого верховинського села Рекіти, де цього року на величне християнське свято Петра і Павла в урочищі Тисовці, на “Коваликовому полі”, відбувався ІІ Міжнародний фестиваль юних поетів та прозаїків “Рекітське сузір’я” . По завершенню цього захоплюючого дитячого творчого дійства “Школяда” і “Кольоровий світ” чи не найпершими поінформували українську громадськість, познайомили з творами лауреатів та переможців у різних номінаціях.

  У ці дні, поінформував В.Тарчинець, у редакції дитячої літературно-мистецької газети “СУЗІР’Я” роздається чимало телефонних дзвінків - дорослі і діти просять продовжувати розповіді про маліжан. Телефонують і пишуть і до столичного Києва. Тож Мала академія набуває все більше і більше прихильників, а тому на хвилях дитячих мистецьких програм “Кольоровий світ” і “Школяди” незабаром звучатимуть твори юних поетів і прозаїків. Перший презентаційний випуск звучатиме 26 серпня поточного року.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору