ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Сесія Парламентської Асамблеї ОБСЄ проходитиме в Києві

  25 ноября 2020 среда

  Річна сесія Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) 2007 року пройде в Києві. Таке рішення ухвалено за результатами нинішньої сесії, яка завершилася 5 липня 2005 р. у Вашингтоні (США).

  На посаду віце-президента ПА ОБСЄ було обрано народного депутатаУкраїни Олега Білоруса. Він набрав найбільшу кількість голосів із запропонованих кандидатур.

  До цього віце-президентом ПА ОБСЄ був народний депутат України Ігор Осташ, другий термін повноважень якого закінчився цього року. За словами Осташа, «Ухвалені рішення не є свідченням того, що сесія ПА ОБСЄ цього року пройшла під гаслом України», передає «Інтерфакс».

  Осташ також повідомив, що члени Асамблеї в своїх виступах високо оцінювали роль «оранжевої революції», на цій сесії знайшла підтримку ініціатива президента України Віктора Ющенка з врегулювання Придністровського конфлікту.

  Осташ нагадав, що українська делегація у Вашингтоні виступила з ініціативою організації Круглого столу по Молдові щодо проведення виборів в Придністров’ї, участі в них ОБСЄ, а також законодавчих аспектів виборчої кампанії. Круглий стіл, за рішенням сесії, було вирішено провести у вересні 2005 року в р. Одесі.  Форум

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору