ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Скандальний Нусер очолив список мукачівської ПРП

  28 ноября 2020 суббота

  На партійній конференції мукачівської міської організації Партії «Реформи і Порядок» затверджено список кандидатів в депутати міськради. Його очолив Ернест НусерЯк повідомляє газета «Паланок», начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків Закарпатської ОДА Ернест Нусер очолив першу п'ятірку списку ПРП в депутати міської ради.  Нагадаємо - це той самий Нусер, заради перемоги якого на виборах міського глави Мукачево весною 2004 року силами СДПУ(о) були здійснені безпрецедентні порушення, що «прославили» невеликий райцентр на весь світ. У боях проти Ернеста Нусера і його команди пройшла бойове хрещення «ПОРА!», яка нині знаходиться в найтіснішому союзі з ПРП.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Викинуті із Мукачівської Ратуші засуджують дії “Пора-ПРП”

  ЗВЕРНЕННЯ ДО БЛОКУ “ПОРА-ПРП” ПРЕДСТАВНИКІВ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ І СВІДКІВ ГАНЕБНИХ ПОДІЙ У МУКАЧЕВІ ПІД ЧАС ВИБОРІВ МІСЬКОГО ГОЛОВИ 2004 РОКУ

  Ми, хто пройшов випробування міліцейсько-бандитським «бєспрєдєлом» під час минулих виборів мера Мукачева, рішуче засуджуємо рішення партійної конференції мукачівської міської організації Партії “Реформи і Порядок” про затвердження у своєму списку кандидата в депутати до міськради Ернеста Нусера. Ми ніколи не забудемо весну 2004 року в Мукачеві, коли силами СДПУ(о) та кримінальних бригад було фальсифіковано місцеві вибори.

  Побиття і тортури народних депутатів, журналістів, іноземних спостерігачів, представників громадських організацій, залякування та цькування членів виборчих комісій, підробка протоколів – усе це шокувало цивілізований світ. Вибори міського голови Мукачева стали “тренувальним майданчиком” режиму Кучми-Януковича для системної фальсифікації президентських виборів 2004 року.

  Іменем революційного Майдану і демократії, іменем нашої спільної боротьби проти злочинного режиму Кучми-Медведчука-Януковича, іменем сподівання мільйонів українців будувати в Україні правову європейську державу та відкрите суспільство ми закликаємо Блок “Пора-ПРП” не підтримувати есдека Ернеста Нусера і не вносити його до списків кандидатів у депутати до міськради Мукачева.

  Ми переконані, що присутність таких одіозних фігур у списках демократичної партії кидає тінь на демократичні процеси в Україні і викликає зневіру громадян в ідеалах помаранчевого Майдану.

  Роман Безсмертний

  Юрій Павленко

  Юрій Оробець

  Петро Олійник

  Євген Червоненко