ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Скоєно замах на життя голови осередку СДПУ(О) с. Угля Тячівського району

  23 июля 2019 вторник
  Аватар пользователя uzhgorod

  Як стало відомо, в ніч з 27 на 28 грудня було скоєно замах на життя голови осередку СДПУ(О) с. Угля Тячівського району Закарпатської області із застосуванням вогнепальної зброї.Директор школи, депутат райради Стан Михайло Іванович веде активну політичну діяльність, і на його адресу вже неодноразово лунали погрози фізичної розправи. Але органи правопорядку не зуміли або не бажали перешкодити злочинним випадам проти активіста опозиційної до влади політичної сили.  Зловмисники таки знайшли спосіб реалізувати ці погрози: вночі з вогнепальної зброї вони обстріляли помешкання Михайла Стана. І лише за щасливим випадком ніхто не постраждав.  Заява прес-служби Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Я так і не зрозумів:це був замах на життя есдепеушника,чи замах на життя його житла.

  Аватар пользователя Гость

  kakaja aktivnaja politicheskaja zhijn v tjacheskom rajone?Eto to li reklama dla nego ili razborki, verneje vsego razborki banditov i grabitelej.

  Аватар пользователя Гость

  Уморили. Пьяный мужик чистил дробовик ну и забыл о патроне в стволе который покоился там с прошлого года.Нет же сразу политический киллер объявился.Хороша версия