ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Соціальне партнерство між обласною виконавчою владою та профспілками

  25 ноября 2020 среда

  Соціальне партнерство між обласною виконавчою владою та профспілками є запорукою вирішення багатьох проблем, що турбують людей. Про це йшла мова на зустрічі керівника краю з профспілковим обласним активом.

  Ще на початку року голова ОДА Іван Різак підписав розпорядження про посилення соціального партнерства з профспілками. Відтоді вже чимало зроблено. Зокрема, щодо оплати праці та скорочення зоборгованості із зарплати у виробничій сфері. Всіх працівників культури було переведено на повну ставку. Втричі більше, ніж торік вдалося оздоровити дітей. Для цих цілей із фонду соціального страхування було виділено один мільйон двісті тисяч гривень.

  Губернатор поінформував присутніх про підсумки роботи за девять місяців. Досягнуті позитивні зрушення дозволять реалізувати чимало соціальних програм. До того ж, завдяки підтримці Президента України Л.Д.Кучми наша область отримує всі передбачені субвенції та дотації.

  Серед питань, що обговорювались, забезпечення соціальних гарантій при формуванні бюджету на 2004 рік, підвищення зарплати освітянам, підтримка спортивних та культурних товариств, запровадження спрощеного порядку оформлення субсидій. Обговорено спільні заходи, як цього досягти.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору