ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Сьогодні на Закарпатті працює 536 підприємств із прямими іноземними інвестиціями

  28 мая 2020 четверг
  Аватар пользователя uzhgorod

  На сьогодні в Закарпатській області працює 536 підприємств з прямими іноземними інвестиціями. З початку року в економіку краю інвестовано 50,5 мільйона доларів, що на 20 відсотків більше, ніж торік.

  Загальна сума прямих іноземних інвестицій становить 225 мільйонів доларів. За цим показником Закарпаття посідає 10 місце в державі, а за обсягом прямих іноземних інвестицій на душу населення – шосте. Збільшилася із 44 до 46 і географія країн – учасниць інвестиційної діяльності. Лідерами і надалі залишаються США, Німеччина, Австрія, Угорщина та Японія.

  До кінця року планується залучити в економіку краю ще близько 9 мільйонів доларів. Активізувати ці процеси допомогла б відміна мораторію на розгляд та схвалення нових інвестиційних проектів. З проханням посприяти цьому голова ОДА Іван Різак звернеться до Прем’єр-міністра України Віктора Януковича. Відповідним службам, у тому числі і податковій, доручено скрупульозно проаналізувати діяльність кожного підприємства з іноземними інвестиціями. Ті, хто не дотримуються умов договору, мають або переглянути підходи до справи, або припинити свою діяльність в регіоні.

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору