ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

США встановили нову квоту на імпорт українського прокату

  15 января 2021 пятница

  США вирішили встановити квоту на імпорт плоского обрізного прокату з України в обсязі 130,006 тис. тонн на період з 1 листопада 2004 по 31 жовтня 2005 року, передають Українські Новини.

  Такий обсяг був розрахований США, виходячи з рівня споживання цієї продукції, повідомив представник Міністерства економіки і з питань європейської інтеграції України.

  Він додав, що Мінекономіки вважає цей обсяг непоганим для України.

  "На 7 тис. тонн більше, ніж попередня квота, це не так вже й погано", - сказав представник міністрества.

  Зазначимо, що у четвер, 28 жовтня, Україна і США парафували доповнення до угоди про припинення антидемпінгового розслідування стосовно імпорту деяких виробів з плоского українського обрізного прокату.

  Відповідно до нього термін дії угоди продовжується до 1 листопада 2007 року.

  Мінекономіки розраховує, що угода буде підписана вже в грудні цього року, після чого українські металовиробники можуть розпочати постачання своєї продукції до США в межах нової квоти.

  Обсяги імпорту українського плоского прокату будуть встановлюватися США щорічно залежно від рівня споживання цієї продукції.

  У січні США й Україна продовжили до 31 жовтня 2004 року угоду про призупинення антидемпінгового розслідування проти імпорту прокату з України.

  Квота на період з 1 листопада 2003 по 31 жовтня 2004 року була встановлена США в обсязі 122,914 тис. тонн плоского прокату. Вона була використана Україною вже в першому півріччі 2004 року.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору