ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Суд в Ужгороді вирішить долю "віджатого" скверу екс-депутатом П.Маєрчиком.

24 января 2018 среда
Аватар пользователя Віталій Грегор

Maierchik_BABYaKA_skver.jpg
30 травня 2017 року о 15:30, Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області під головуванням Олексія Фазикоша має закінчити розгляд справи за позовом Ужгородської місцевої прокуратури про скасування рішень міськради та повернення скверу громаді Ужгорода. На попередньому засіданні закінчилось дослідження доказів, відтак перешкод для прийняття рішення по справі не має.
http://gregor-ua.blogspot.com/2016/09/28-v-Uzhgorodi-sud-rozgljane-cherg...
3005_sud_Fazikosh_po_Maierchiku.jpg

Слід зазначити, що справа розглядається вже фактично рік, з 1 червня 2016 року, часто переносилася саме з ініціативи судді, що створює підозри в його заангажованості. Однак сподіваємося, що зважаючи на принципову позицію місцевої прокуратури, визнання позову самою Ужгородською міською радою, рішення буде справедливим і суд поверне громаді «вкрадений» сквер. В протилежному випадку, як мінімум ГПУ та Вищій раді правосуддя добавиться «роботи» ще по одному служителю ужгородської Феміди.
http://zakarpattya.net.ua/News/167471-Rozhliad-spravy-po-vidzhatomu-eks-...

Йдеться про частину скверу на вулиці Баб’яка в обласному центрі Закарпаття, навпроти заводу ВАТ «Модуль М», де через тривалу бездіяльність місцевих органів влади, на сьогодні вже побудовано автомийку самообслуговування. Відтак, завдяки корупційній схемі з «піджаками» за ініціативи, організації та участі тодішнього депутата Ужгородської міської ради V скликання і секретаря земельної комісії Павла Маєрчика, громада Ужгорода позбулася в 2010 році чергової зеленої зони, а згодом його сім’я із продажу її підприємцю із Тячівщини В.Голубці отримала незаконну вигоду в розмірі майже 1 млн грн.
2016_BABYaKA_FOTOMATERIALI_skver.jpg

Слід зазначати, що завтра же о 9:00, сестра даного судді і водночас голова Апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош візьме участь в розгляді питання щодо повернення іншої «вкраденої» у громади Ужгорода землі вартістю понад 750 тис грн.
http://gregor-ua.blogspot.com/2017/05/30-apeljasijnyj-sud-vyrischyt-chy-...

Цікаво й те, що дана земельна ділянка знаходиться фактично в тому ж мікрорайоні «Боздош» і передана безоплатно у власність з тими же порушеннями генплану і законодавства, що й вищезазначений сквер. Тому справедливе вирішення даної справи вплине не тільки на долю скверу на вул. Бабяка, а й матиме суттєве значення для подальшої містобудівної долі Ужгорода в цілому, а саме: раціональне використання земельних ресурсів міста як основного національного багатства, виключно згідно генплану і захист нашого довкілля від протиправних посягань.
thumb_foto_Naberezhna_GUGL_2015.jpg

Громадський правозахисник Віталій Грегор
29.05.2017
http://zakarpattya.net.ua/News/170517-U-vivtorok-v-Uzhhorodi-sud-vyrishu...

Рейтинг: 
Загрузка...