ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Світовий лідер з виробництва електронної продукції "Джейбіл Сьоркіт" розпочав будівництво ще одного заводу під Ужгородом

  21 февраля 2018 среда
  Аватар пользователя uzhgorod

  Вчора у селі Розівка під Ужгородом на території СЕЗ "Закарпаття" закладено перший камінь у будівництво нового заводу світового лідера з виробництва електронної продукції американської корпорації "Джейбіл Сьоркіт". З цієї нагоди відбулася урочиста церемонія закладання першого каменю на будівельному майданчику за участі керівництва компанії „Джейбіл Сьоркіт” та представників Уряду, Надзвичайного і Повноважного Посла Сполучених Штатів Америки в Україні Уільяма Тейлора, Надзвичайного і Повноважного Посла Угорської Республіки в Україні Яноша Тота та голови Закарпатської облдержадміністрації Олега Гаваші.

  Посол США в Україні Уільям Тейлор наголосив, що «побудова заводу є свого роду міжнародною співпрацею, обміном досвідом між Україною, США та Угорщиною».

  За словами керівництва проекту, „Джейбіл” планує розгортати свою діяльність на території СЕЗ „Закарпаття” та створити Промисловий парк для інтеграції діяльності постачальників та партнерів для того, щоб запропонувати своїм замовникам оптимальні виробничі рішення на основі оптимальних виробничих витрат та ефективній моделі постачання виготовленої продукції.

  Під будівництво заводу виділена земельна ділянка площею 10 гектарів, що дозволить в майбутньому удвічі збільшити виробничі потужності.

  Як розповів представник фірми «Джейбіл», менеджер з працевлаштування Віктор Костів, на вже діючому заводі наразі працює 900 осіб, а будівництво нової будівлі дозволить у наступному році збільшити кількість робітників на тисячу. «Новий завод планують добудувати навесні, і якщо не буде законодавчих змін, то до 2010 року на Ужгородському «Джейбілі» працюватиме шість тисяч робітників», – наголосив Віктор Костів. До квітня ж 2007 року на новому заводі буде планують створити півтори тисячі нових робочих місць.

  ***

  Корпорація "ДЖЕЙБІЛ СЬОРКІТ" має близько 40 заводів як у Східній, так і в Західній Європі.

  Сьогодні "Джейбіл Сьоркіт"- визнаний світовий лідер у галузі високих технологій, що надає послуги всесвітньовідомим компаніям-виробникам електроніки.

  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Загрузка...