ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Тетяна Міцьо: За 7 місяців цього року у Закарпатті померло 16 малюків, причому не одна трагедія сталася з вини батьків

  05 декабря 2020 суббота

  «За 7 місяців цього року у Закарпатті померло 16 малюків, при чому не одна трагедія сталася зі 100% вини батьків», – такі дані під час «круглого столу» в Ужгороді з питань насильства в сім’ї навела заступник начальника управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Тетяна Міцьо.Тетяна Міцьо внесла пропозицію на законодавчому рівні забезпечити захист для новонароджених та малолітніх дітей: «Медики Закарпаття є щоденними свідками насилля у сім’ї. Наведені представниками МВС цифри зовсім не відповідають дійсності. Я хочу звернути увагу не тільки на моральне чи сексуальне насилля. Не дати дитині пігулку та не повести її до лікаря на огляд – це теж насилля, з важкими наслідками. Закон не захищає малюків віком до 1 року. Вони не можуть зателефонувати за номером «гарячої лінії» та не заповнюють анкети опитувань громадських організацій. Вони безправні і дуже часто скалічені. Нещодавно батько забив 5-місячну дитину кулаками до смерті, бо вона заважала спати. По області є десятки випадків, коли дільничних педіатрів матері не впускають до помешкання, ховають дітей від щеплень, переховуються від нотацій лікарів про догляд, необхідний дитині. І лікарі тут безсилі. Міліція відповідає на наші листи формальними відписками».

  За даними, що їх повідомила оперуповноважений працівник ВКМСН обласного УМВС Евеліна Гарнавдій, на 1 серпня 2005 року правоохоронці нарахували в області 749 неблагополучних сімей, у яких виховуються 1824 дитини. 42 із цих дітей зазнали жорстокого поводження з боку батьків. Усього в області, за даними відділу, насильства цього року зазнали 1342 особи.

  Начальник служби у справах неповнолітніх Закарпатської ОДА Світлана Якімеліна впевнена, що в країні погано розроблено механізм профілактичної роботи. З багатьма сім’ями майже ніхто не працює. Протоколи, звернення до міліціонерів лише викликають чергову жорстокість насильника. Однак на випередження біди спрямовано мінімальні зусилля.  zik

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору