ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Тимошенко: Ми маємо бути людьми, здатними вибачати

  27 ноября 2020 пятница

  Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає надмірно емоційною дискусію, яка розгорнулася навколо сина президента України Віктора Ющенка і сподівається, що вона буде благополучно завершена.

  «Думаю, нам усім потрібно навчитися і прощати один одного, тому що емоції - вони, безумовно, властиві кожній людині. Кожна людина, у тому числі й президент, живе емоціями, і коли щось торкається такого близького, сімейного, іноді емоції переважають, і це цілком природно», - сказала прем’єр на прес-конференції в четвер у Києві, передає «Інтерфакс».

  «Я хотіла, щоб ми, по-перше, спостерігали за політиками, адекватно оцінювали політиків, безумовно, робили всю інформацію публічною, проте, щоб ми були, все-таки, людьми, які здатні прощати», - заявила Тимошенко.

  Вона відзначила, що прийшла до влади нова команда «отримала значну революцію в народженні свободи слова». «І тому, коли народжується свобода слова, коли ми маємо таке право говорити адекватні речі - це всім потрібно цінувати. І я думаю, що внесок Віктора Ющенка, що сьогодні свобода слова в Україні зовсім на іншому, якісно кращому рівні. Без сумнівів», - сказала прем’єр.

  Раніше ForUm повідомляв, що Президент України Віктор Ющенко заявляв про законність використання його сином автомобіля і особистої охорони. Про це Президент сказав на прес-конференції в Києві у понеділок увечері. Саме на цій прес-конференції Президент України дозволив собі різкі вислови на адресу журналіста «УП».

  Віктор Ющенко заявив, що автомобіль, яким користується його син, орендований, і Андрій оплачує його оренду самостійно з зароблених коштів. Тим часом Андрій Ющенко через прес-службу Президента раніше стверджував, що машина належить його приятелю.

  Ні Андрій, ні Віктор Ющенко не дали відповіді на зауваження про неправомірність використання сином Президента чужого автомобіля з іноземними номерними знаками (це суперечить українському законодавству).

  Міністр МВС України Юрій Луценко заявив, що Андрій Ющенко не має права орендувати вказаний автомобіль BМW.  Форум

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору