ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

"Трансформація" в Ужгородському амфітеатрі

  26 ноября 2020 четверг

  В амфітеатрі обласного центра Закарпаття відбувся перший із запланованого ряду щорічних рок-фестивалів „Трансформація”. Свято організували за сприяння управління культури Закарпатської ОДА. Рок-гурти краю отримали можливість виступити перед своїми прихильниками та просто ужгородськими шанувальниками рок-музики безкоштовно завдяки підтримці дирекції амфітеатру.

  Як повідомив директор амфітеатру Юрій Росада, у фестивалі взяли участь 7 закарпатських гуртів, у тому числі команди з обласного центру („The end”, „Torrent”, „Форма”) та міста Чопа („Bumble Bee”, „Ньютон”).

  У найближчих планах ужгородського амфітеатру — організація великих святкувань та концертів для молоді, а також гучних корпоративних вечірок для професійних колективів краю. Першими виявили ініціативу студенти УжНУ, які святкуватимуть в амфітеатрі день народження Ужгородського національного університету. Наразі найактивніше концертним залом та рестораном амфітеатру послуговуються молодята — тут відгуляли вже чимало весіль. Слава колись культового для Ужгороду закладу відроджується.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору