ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Тринадцять юних закарпатців затримано в Києві за жебракування та бродяжництво

  29 марта 2023 среда

  У столиці України проведено профілактичні заходи щодо виявлення та затримання неповнолітніх, які жебракують та займаються бродяжництвом на території Києва. Правоохоронцями Департаменту кримінальної міліції у справах неповнолітніх МВС України, Головного управління столичної міліції, працівниками Київського міського центру соціальних служб для молоді та служби у справах неповнолітніх міськдержадміністрації столиці здійснили перевірку всіх місць можливої концентрації та переховування бездоглядних та безпритульних дітей. Для ефективного відпрацювання було створено 32 мобільні групи з працівників, які залучалися до рейду.

  Під час цих заходів правоохоронцями столиці перевірено неповнолітніх, які перебувають на обліку, відпрацьовані місця їх концентрації. Співробітниками міліції під час перевірки було доставлено до органів внутрішніх справ 55 безпритульних дітей, з них 40 неповнолітніх за бродяжництво, 15 - за жебрацтво. Затримані правоохоронцями діти: мешканці столиці - 20 осіб, Закарпатської області - 13, Київської області - 11, Вінницької - 3, Сумської - 2, з Житомирської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Чернігівської областей та Республіки Молдова затримано по одній безпритульній дитині, які опинилися на вулицях Києва і заробляють на життя жебрацтвом.

  В числі затриманих працівниками міліції опинився підліток, якого розшукують правоохоронці Солом'янського райуправління за скоєння низки пограбувань на території району.

  До столичних притулків працівниками КМСН направлено 49 безпритульних дітей, одного - до приймальника-розподільника для неповнолітніх і п'ятеро - повернуто батькам.

  Окрім неповнолітніх до органів внутрішніх справ потрапили і 7 дорослих, які втягували власних дітей у заняття жебрацтвом, одна з них - громадянка Республіки Молдова. Подібні заходи триватимуть надалі.  Кримінальні хроніки Києва

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору