ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

"Трудова Україна" Закарпаття позбавилась "мертвих душ"

  17 сентября 2019 вторник
  Аватар пользователя uzhgorod

  Вчора в обласному центрі Закарпаття відбулася крайова конференція партії “Трудова Україна” відомого політика Валерія Коновалюка. Конференція проходила в Ужгородському професійному ліцеї.

  Захід був вимушений, адже попередня обласна організація під орудою Олексія Карабиньоша була фактично осередком “метртвих душ”. Багато хто з трьохсот членів цієї організації просто-на-просто не знав, що входить у цю партію, якою спочатку керував Сергій Тігіпко. Новообраний голова Мирослав Сегедій докорінно змінив ситуацію в краї. На місцях проведена глибока конкретна робота, до партії В.Коновалюка прийшли свідомі люди, котрі користуються в області заслуженим авторитетом. Їх ні крапельки не пригнічують нові колізії в “Трудовій Україні”. Розум усіх орієнтований на авторитетного лідера — Валерія Коновалюка. І в цьому є здоровий глузд серед нинішніх катаклізмів в українських “верхах”, коли ситуацію на парламентських виборах розрядить дійсно незаплямована інтригами третя сила. Така сила є у Коновалюка. Така сила сам пан Валерій!.. Саме про це мовив на конференції новообраний голова М.Сегедій: “Не будемо акцентуватися на низькопробних колізіях недалеких політиків. Нам треба найперше працювати. Як це робить Коновалюк. Я йому вірю просто як людині, бо людяність не заміниш нічим...”

  На конференції було обране правління, секретаріат, ревізійна комісія, а також делегати на партійний з’їзд у Києві. Затверджені й нові голови міських і районних осередків.  Василь Зубач, Сергій Романенко

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Ганьба, редакторам сайту! Чому вбиваєте коментарі? Повторюся Сегедій не є легітимним керівником осередку партії, бо він не є членом Трудової України. Я розумію, що це оплачений матеріал, алеє межі порядності в журналістиці. Ви так і не відповіли, кого із шанованих в краї людей обрано до керівних органів партії. Мабуть, вони також не є членами партії. Тоді як їх можна кудись обирати?

  Аватар пользователя Гость

  Що це за "Трудова Україна"? Коновалюк, Сегедій - трудящі? Навіщо обманувати людей назвами? Ганьба! Згадали про свої осередки перед виборами. А після виборів знову?