ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У Києві порушено кримінальну справу про контрабанду автомобілів загальною вартістю майже 4 мільйони гривень

  19 января 2021 вторник

  Як було встановлено у ході слідства, ще у 2007 році одним з вітчизняних підприємців за значно заниженою митною вартістю – близько 1 мільйона гривень – було ввезено в Україну 46 сідельних тягячів “DAF”, “IVECO”, “VOLVO” та “RENAULT” 1989 – 2004 років випуску з напівпричепами та чотири сільськогосподарських транспортних засоби.Під час перевірки законності цієї зовнішньоекономічної операції Торговельно-економічна місія у складі Посольства України у Великобританії повідомила, що зазначена в товаросупровідних документах фірма-відправник у Державному реєстрі компаній Великобританії не зареєстрована. Також виявилося, що перевізники, які забезпечували доставку вантажівок в Україну, отримували документи на переміщення транспортних засобів від невідомих осіб.

  Незалежною експертизою було встановлено, що справжня вартість транспортних засобів значно перевищує заявлену підприємцем і складає близько 4 мільйони гривень.

  Відносно недобросовісного підприємця Київською обласною митницею порушено кримінальну справу за вчинення контрабанди у великому розмірі, повідомили UA-reporter.com у прес-службі Державної митної служби України.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору