ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У Києві відзначають річницю акції "Україна без Кучми"

  28 ноября 2020 суббота

  Ми проти системи. Із таким гаслом вийшли відзначити річницю активісти "України без Кучми". На великому полотнищі революціонери залишають кольорові відбитки своїх долонь. Замовники вбивства журналіста Гонгадзе досі не знайдені, а отже - запитання до президента України залишаються, пояснюють антисистемники.Як і пять років тому - встановлюють намет і вішають раритетну листівку. На ній лише виправляють прізвище президента. Комендант тодішньго наметового містечка, а нині депутат-соціаліст каже, що у державі ще не так, як мріялося тоді. Втім спогади боротьби додають адреналіну.

  Євген Філіндаш, народний депутат, СПУ:

  - Тоді був режим Кучми на вершині своєї потужності. м ив принципі і учасники помаранчевої революції, але порівняно із помаранчевою - тоді була більша небезпека в повітрі. і вона в принципі справдилася. були напади постійні, і врешті-решт нас знесли.  Залишив свій відбиток на антисистемному полотнищі тодішній співорганізатор акції, а нинішній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Каже, що для розкриття справи Гогнадзе зі свого боку зробив усе можливе. Тим, хто дорікає йому посадою, пояснює, що не змінився з часів УБК.  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ:

  - залишився всьо нормально! став на 5 кіло більшим, але лишився таким самим. (...) я проти системи, яка руйнує особистість і я за тих, хто може вільно виявляти свої погляди на такимх майданах як цей. (...) попри те що слідство веде генпрокуратура я як людлина яка починала на цьому місці, у справі Гонгадзе зробив все, аби ми знайшли ниточки, які ведуть до розкриття цієї справи.  Унсовець Олег Бойко відсидів у вязниці через заворушення у піковий день акції - 9 березня. Під час судового вироку він намагався вчинити самоспалення. На відміну від побратимів, кольоровий відбиток не залишає. І дивується, чому на річницю акції вийшло так мало політиків.  Олег Бойко:

  - вони вже забули як кричали кучму геть! а відповідальності ж ніхто не поніс... революцію видумують генії виконують фанати а користуються подлєци. а відбиток не поставив - я просто не хочу знову бути мясом.  Згадати ті події не мають бажання лише рядові міліціонери, які на той час працювали в органах. Від коментарів вони відмовляються.  Ольга Сніцарчук, Тарас Бурмич, 5 канал
  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Только смрад и полумрак,ничего не свято! НЕТ, ребята,всё не ТАК! Всё не ТАК, ребята... (В.Высоцкий)