ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У кінці вересня "Гуцульський Париж" прийматиме Перший Міжнародний Фестиваль Rock&World Music "Європа-Центр"

  25 февраля 2020 вторник
  Аватар пользователя uzhgorod

  25 вересня цього року в гірському закарпатському містечку Рахів відбудеться І-й Міжнародний Фестиваль Rock&World музики “Європа-Центр”. Музичний захід організовують Міністерство культури і туризму України спільно з “Державним концертним агентством “Україна”.

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у прес-центрі фестивалю, „Європа-Центр” – концептуально новий проект, який ставить собі за мету не лише проведення масштабної музично-розважальної акції, а ще й приймає участь у вирішенні кола стратегічних питань державної культурної політики України, а саме — у розвитку культурно-історичних земель у взаємодії з утвердженням високих стандартів європейської культури; у пропаганді українського мистецтва за кордоном; у збереженні і актуалізації національної мистецької спадщини; у програмі залучення до міжнародних туристичних маршрутів об’єктів культурної спадщини України; у розвитку культурного туризму, що максимально враховує і використовує багатий культурний та природний потенціал України.

  „Державним концертним агентством „Україна” за період свого існування вже було підготовлено та з успіхом реалізовано більш ніж 40 державних культурних акцій та заходів, найбільш вагомими з яких є відкриття року України в Польщі (квітень 2005року), проведення урочистих заходів з нагоди 60-річчя Дня перемоги (травень, палац „Україна”), Шевченківське літературно-мистецьке свято (травень, м. Кіровоград), проведення урочистих заходів 51-го Венеціанського бієнале (червень – листопад, м. Венеція, Італія), організація та проведення „Дня України” на міжнародному фестивалі „Слов’янський базар-2005” (м. Вітебськ, Бєларусь), організація проведення урочистостей з нагоди 14-ї річниці дня Незалежності України (м. Київ, Майдан Незалежності).

  Основний концепт фестивалю „Європа-Центр” , який буде проводиться щороку – це Єднання України та країн Європи, єднання людей, які люблять музику, єднання музичних традицій та національного досвіду країн світу із сучасними напрямками музики.

  Місце проведення Фестивалю „Європа-Центр” – історичний центр континентальної Європи поблизу мальовничого міста Рахів.

  Історія датує заснування м. Рахів 1447 роком. Місто знаходиться на висоті 430 метрів над рівнем моря у гірському котловані, у самому серці Українських Карпат. Тут знаходиться найвища гора України – Говерла (2061 м) та всі шість вершин Українських Карпат, що є вищі за 2000 метрів над рівнем моря. Завдяки своєму географічному розташуванню, унікальній природі та самобутній гуцульській культурі, Рахів з давнини носить назву “Гуцульський Париж”.

  Зараз місто відомо як одне з найбільш популярних туристично-рекреаційних центрів України з достатньо розвинутою індустрією відпочинку. Казкова природа з гірським ландшафтом створила прекрасні умови для проведення яскравого та незабутнього фестивалю.

  “ЄВРОПА-ЦЕНТР” – не конкурс, а музичний фестиваль просто неба, яскраве масове шоу не тільки музичного, а ще й розважального змісту.

  А саме — з 11 до 18 години на декількох фестивальних площадках проходитимуть:  - етно-шоу;

  - виступи гуцульських колективів;

  - виставки місцевих майстрів;

  - ярмарки-продажі, тощо.

  з 19 до 24 години – велике музичне шоу на основній фестивальній сцені.
  Учасники Фестивалю "ЄВРОПА-ЦЕНТР" 2005 року:  1. Гурт „Бурдон” (Україна)

  2. Гурт „Ю-РА” (Україна)

  3. Катя Chilly (Україна)

  4. Юлія Лорд та «Balkan Groove System» (Україна/Сербія)

  5. Гурт «DazzleDreams» (Україна, Чехія)

  6. DJ. Derbastler (Україна)

  7. Гурт «Ґорґішелі» (Україна, Грузія)

  8. Гурт «Перкалаба» (Україна)

  9. Гурт „DELADAP” (Австрія)
  На гостей фестивалю на схилах Карпатських гір також чекають трембітарі, тірольці та ...медитація!.


  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору