ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У вихідні на Закарпатті збиратимуть підписи проти політрепресій

  28 ноября 2020 суббота

  Найближчими вихідними у всіх районних центрах Закарпаття пройде збір підписів проти політичних репресій, що мають місце в області. Організаторами акції виступили об’єднані соціал-демократи Закарпаття. В Ужгороді та кожному районному центрі працюватиме пункт збору підписів. Як повідомили з прес-служби Закарпатського обкому СДПУ(о), бажаючі зможуть висловити своє ставлення до масових звільнень держслужбовців, учителів, директорів шкіл, лікарів за партійною ознакою та політичними уподобаннями.

  Так, з початку року втратили свої робочі місцяпонад 200 представників із книжкою члена СДПУ(о), сотні їх, заради збереження роботи, змушені були написати заяви про вихід із партії. Політв’язнями, повідомляє "Наша Газета+", стали: лідер об’єднаних соціал-демократів краю Іван Різак, один із його заступників – Іван Росоха, член бюро обкому партії Віктор Дядченко.

  Проводячи акцію по збору підписів, есдеки сподіваються на те, що із зміною обласного керівництва на краще зміниться і ситуація в політичному просторі Закарпаття.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Хлопці про,що вм шепчете.Як відсудятьРізака,Русина,і того професора Русина,а свірчуків ось тоді в Закарпатті настане порядок.Ще не всі викладачі нашого ВУЗУ отримали по зпслузі,ми не забули як вони нас виганяли із заліків тільки тому ,що непішли на Януковичівське збіговисько.