ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У закарпатському селі зайнялися промисловим розведенням перепелів

  30 ноября 2020 понедельник

  Кілька місяців тому в с.Тарнівці Ужгородського району Закарпатської області зайнялися нетрадиційним підприємництвом - розведенням перепелів. При зустрічі зі співвласником даного підприємства Іриною ГЕЦКО я поцікавилася, як виникла така ідея?

  - Вже раніше знала про унікальні властивості перепелиних яєць та м'яса, зокрема, від київських друзів багато чула про цих невеличких птахів. У наш час, перенасичений буденними проблемами, все більше людей відчувають потребу правильного повноцінного харчування. Оскільки хотіла розпочати підприємницьку діяльність, то вирішила поєднати приємне з корисним і створити джерело здорового харчування як для себе, так і для інших.

  У березні ми закупили кілька перепелиних яєць від місцевих, тобто, обласних, господарів, які займаються інкубацією яєць. Закупили обладнання, машини, побудували та зробили місця для інкубації, намагалися створити відповідні умови, щоб успішно розводити перепелів. На цей час поголів'я зросло до 1000 голів. Молодняк починає нестися уже з другого до десятого місяця життя по одному яйцю на день. Після цього, вже тільки кожний другий день. Отже, щодня перепілки дають 800-1000 яєць. Цю продукцію закуповують різні ресторани та супермаркети.

  Перепелине яйце - то справжня скарбниця поживних речовин і лікувальних засобів. Порівняно з курячим, в одному грамі його міститься більше вітамінів: А- в 2,5 раза, В, - в 2,8 раза і В2-в 2,2 раза, в 5 разів більше фосфору й калію в 4,5 раза - заліза. Значно більше в них і міді, кобальту та інших незамінних амінокислот - тирозину, треоніну, лізину, гліцину, гістидину.

  Унікальні властивості має також перепелине м'ясо. Окремо вирощуємо м'ясну породу Фараон, їх вигодовуємо до двомісячного віку.

  У майбутньому плануємо розширити ферму. І в даний час йде будівництво робочих приміщень. Хотіли б розводити фазанів, голубів та інших декоративних птахів.

  Якщо ви зацікавилися сказаним вище і хотіли б отримати докладнішу інформацію про нетрадиційне підприємництво та його продукцію, звертайтеся за тел. 61-24-89, чи 73-34-55, або ж приїжджайте на ферму!

  Вікторія Макушина.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору