ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

"Україна у сучасному вимірі транскордонного співробітництва"

  20 июня 2024 четверг
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  21-22 травня 2009 року у м. Ужгороді відбуватиметься міжнародна конференція „Україна у сучасному вимірі транскордонного співробітництва. Нові можливості для регіонів”.

  Конференцію проводять Інститут Політичної Освіти, Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування та Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції спільно з Фондом Едуардо Фрея (Нідерланди) за підтримки Європейської Асоціації транскордонного співробітництва (ЄС).
  Серед тематик конференції - участь України у транскордонному співробітництві, основні течії та тенденції розвитку малого прикордонного руху, можливості спрощення процедури перетину кордону для людей, товарів та послуг у прикордонних зонах, використання можливостей для розвитку туристичної та інших галузей тощо.
  Участь у конференції візьмуть представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Секретаріату Президента України, політичних партій, всеукраїнських громадських організацій, депутати обласних рад, експерти, представники Чернівецької, Одеської, Вінницької, Закарпатської, Волинської областей, а також представники тих регіонів Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, Молдови, які входять до Європейської Асоціації транскордонного співробітництва – головної європейської інституції з налагодження зв’язків у транскордонному співробітництві країн Європи.
  21 травня конференція відбуватиметься у малому залі засідань Закарпатської обласної ради (м.Ужгород, пл.Народна, 4, 2-й поверх). Початок об 11.30.
  22 травня конференція продовжить свою роботу у конференц-залі готельного комплексу «Унгварський» (м.Ужгород, вул.Електрозаводська, 2). Початок о 9.00.