ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Україна вшановує пам`ять жертв Чорнобиля

  18 января 2021 понедельник

  Сьогодні виповнюється 19 річниця вибуху на Чорнобильський АЕС, що спричинило одну з найтрагічніших катастроф в історії людства.
  Загалом, за оцінками експертів, впливу чорнобильської радіації зазнали сім мільйонів людей, з них - три мільйони українців.

  Сьогодні по цілій Україні вшановувають пам"ять жертв катастрофи. У церквах відбуваються поминальні молебни.

  Напередодні у Києві відбувся мітинг представників Союзу чорнобильців, які вимагали від уряду підвищення грошових компенсацій і покращення медичного обслуговування для жертв тієї трагедії.  ***  Вчора в Києві відбулася прес-конференція віце-прем'єр-міністра України з гуманітарних питань Миколи Томенка, на якій він заявив, що звернувся у Генеральну прокуратуру України і Контрольно-ревізійне управління щодо "сумнівних операцій з коштами, які відбувалися навколо аналізу та вирішення проблем Чорнобильської АЕС". За його словами, ГПУ і КРУ мають проаналізувати діяльність українських посадовців та представників зарубіжних організацій стосовно ЧАЕС. "Створюється враження, що вони діяли спільно, оскільки фантастично велика кількість коштів пішла на надвисоку оплату консультантів та груп експертів. А ніяких серйозних рішень, як вирішувати проблему, я не побачив. Рішення проблеми зони відчуження й інфраструктури "Укриття" залишилося на рівні намальованого проекту, який недавно презентувався", — сказав Томенко.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору