ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Україну чекає ще й енергетична криза

  25 ноября 2020 среда

  Експерти прогнозують кризу в електроенергетичній галузі України до середини - кінця нинішньої осені. Таку думку озвучив віце-президент ГО «Центр дослідження корпоративних відносин» Ростислав Іщенко.Даний висновок було зроблено за наслідками опитування 145 експертів, передає «УНІАН».

  За його словами, 80% опитаних вважають, що ситуація на ринку невизначена, 33% - прогнозують кризу найближчим часом, 15% - називають електроенергетичну галузь вже тією, що дестабілізується. У той же час, 46,67% експертів вважають, що криза можлива, але її можна уникнути.

  Крім того, за словами Іщенка, 93,33% експертів вважають, що найближчим часом буде підвищено тарифи на електроенергію, що пов’язують із зростанням світових цін на енергоносії й переходом Росії на ринкові ціни по відношенню до України, а також із зношеністю основних фундацій компаній.

  На уточнююче питання журналістів про підвищення тарифів Іщенко відзначив, що ціни на електроенергію можуть підвищитися від 25% до в 2 рази.

  При цьому Іщенко підкреслив, що не виключається, що в Україні може відбутися аварія, аналогічна тій, яка відбулась в травні в Москві - через аварію на 1-й підстанції без світла виявилася велика частина Москви і прилеглих районів. Він пов’язав це з низькими тарифами, через що українські енергокомпанії не можуть оновлювати свої основні фундації і модернізувати мережі.  Форум

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору