ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Узбецькі біженці вилетіли до Румунії

  25 ноября 2020 среда

  Більше 450 громадян Узбекистану, що тікали до Киргизії, і отримали можливість виїхати до третіх країн, відмовилися вилітати з Бішкека, поки 25 їх співвітчизників-учасників травневих безпорядків в Андіжані, не буде відпущено на свободу.Глава киргизького МЗС Роза Отунбаєва підтвердила журналістам, що 14 з 25 узбецьких біженців, що перебувають в слідчому ізоляторі міста Ош на півдні Киргизії, буде передано ООН. Вона додала, що і решта 11 біженців поки не буде видано узбецьким властям, що звинувачують їх в екстремізмі, передає «Газета.ru».

  Незабаром власті Киргизії задовольнили вимоги про передачу 14 з 25 що перебувають в СІЗО біженців. Про це заявив журналістам в аеропорту Манас глава місії управління верховного комісара (УВКБ) ООН у справах біженців в Киргизії Карлос Заканіні.

  «Ми отримали запевнення від киргизьких властей, що залишені в СІЗО 15 громадян Узбекистану не буде передано узбецьким властям», - сказав Заканіні. 440 узбецьких біженців вилетіли спеціальним рейсом з аеропорту Манас до Румунії. Румунські власті тим часом шукають можливості для розселення біженців з Узбекистану.  Форум

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору