ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

UzhGoreRot-2009

  26 сентября 2023 вторник
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  Фестиваль під відкритим небом UzhGoreRot 2009 є частиною і продовженням всіх акцій, що проводились і проводяться під маркою Death Metal Assault. Але з більшою кількістю гуртів та їх розмаїттям, а також без сумніву на більш високому рівні.

  Фест № 1 вирішено проводити 12 червня 2009-го року, і у ньому приймуть участь 12 гуртів з різних країн усього світу! Переважно це Східна Європа (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина і т.д.). Отже, розпочинаємо роботу і шлях до фестивалю UzhGoreRot!

  Перший концерт під вивіскою Death Metal Assault відбувся у 2002-му. З того часу було проведено чимало акцій, у яких брали участь: NAPALM DEATH (Англія), SICKBAG (Франція), HATE (Польща), PARRICIDE (Польща), EPITOME (Польща), CLIMATE (Польща), BANISHER (Польща), HALUCYNOGEN (Польща), MARTYRIUM CHRISTI (Чехія), SMASHED FACE (Чехія), RUBUFASO MUKUFO (Чехія), PIGSTY (Чехія), OPITZ (Чехія), DRACO HYPNALIS (Чехія), DEMENTOR (Словаччина), KILLCHAIN (Словаччина), DIFTERY (Словаччина), CONTEMPT (Словаччина), BLOODRAGE (Словаччина), OBLITERATE (Словаччина), GOD DEFAMER (Словаччина), MOONFOG (Словаччина), MENTAL DEMISE (Україна), EPICRISE (Україна), VIOLENT VORTEX (Україна), DATURA (Україна), GLOBALISED ABSTRUSE (Україна), CASTRUM (Україна), DOGMA (Україна), VULVULATOR (Україна), TERRORIUM (Україна), MYSTERIUM MAGNUM (Україна), RISE OF CADIA (Україна), REUSMARKT (Україна), THE SYMBIOZ (Україна), та інші.

  Місце проведення фестивалю – амфітеатр міста Ужгород (вул. Кошицька), який надзвичайно підходить для таких заходів. Наступні зображення дають змогу скласти уявлення про територію, на якій відбуватиметься фест. Насолоджуйтесь!

  Як добратись до місця фестивалю?

  Дорога від вокзалів (автобусного і залізничного) до місця фестивалю пішки займе у Вас біля півгодини. Від вокзалу прямуєте по проспекту Свободи аж до річки Уж, перетнувши міст, і вийшовши на площу Дружби Народів, звертаєте направо на вулицю Митну. Пройшовши її виходите на перехрестя, звертаєте направо по вулиці Собранецькій, по лівій її стороні дійшовши до ресторану "Грант", звертаєте наліво і підіймаєтесь по вулиці Кошицькій наверх. А там вже амфітеатр неможливо не помітити.