ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгород: Директор Російського культурного центру Провозін "кончатиме" з варварством у Львові

  02 июля 2020 четверг
  Аватар пользователя uzhgorod

  Директор Російського культурного центру у Львові Валерій Провозін, який перебуває на Закарпатті, назвав інцидент із демонтажем у Львові елементу пам’ятника на Алеї Героїв військового меморіалу „варварством, вандалізмом, з яким давно слід покінчити”.Валерія Провозіна дивує позиція львівської влади, якій не вдається навести лад навколо поховань воїнам-визволителям у Львові. „Якщо так триватиме і далі, Європи нам ще довго не бачити”, – наголосив він.

  Щоправда, про чергову оказію навколо демонтажу бронзової гірлянди на Алеї Героїв Валерій Провозін дізнався від кореспондента ЗІКу. Не відомо директору Центру і про заплановану на 17 травня зустріч із представниками ЗМІ з приводу скоєного акту вандалізму, яку анонсує перший секретар ЛОК КПУ Калинюк.

  „Російський культурний центр передбачений для розвитку культури, а не політичних дискусій”, – наголосив він.

  Сьогодні Провозін перебуває в Ужгородському університеті, де читає лекції. Лише у суботу, 19 травня, він має повернутися до Львова.

  В ніч з 12 на 13 травня у Львові на Пагорбі Слави невідомі спробували демонтувати бронзову гірлянду, встановлену на Алеї Героїв військового меморіалу, повідомляє "Обсерватор".

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Похожие новости