ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгород: Митні служби України та Словаччини дали "добро" на будівництво автомобільного пункту пропуску "Малі Селменці — Велке Селменце"

  10 августа 2020 понедельник
  Аватар пользователя uzhgorod

  На виконання доручення Президента України 10 вересня 2005 року планується відкриття пункту пропуску через українсько-словацький кордон «Малі Селменці — Велке Селменце». З приводу цього сьогодні в Ужгороді відбулася зустріч Голови Державної митної служби України Володимира Скомаровського та Генерального Директора Митного Директорату Словацької Республіки Йожефа Гьонцола. Зустріч проходила в рамках рамках діяльності міжвідомчої українсько-словацької комісії з питань пунктів пропуску на спільному державному кордоні. В зустрічі також приймав участь Директор Прикордонної Поліції Міністерства Внутрішніх Справ Словацької Республіки Павол Штефанчик.Як повідомив по обіді на прес-конференції голова Держмитслужби України В.Скомаровський, за підсумками зустрічі підпичсано ряд спільних протоколів. Зокрема, сторони прийняли рішення про будівництво та відкриття пункту пропуску через українсько-словацький державний кордон «Малі Селменці - Велке Селменце», який вирішено зробити автомобільним — виключно для громадян, без права переміщення вантажів. Обговорено також питання розбудов пункту пропуску «Чієрна -Соломонове» та реконструкції пунктів пропуску «Вишня Нємецьке» та «Убля — Малий Березний», а також можливості застосування заходів по боротьбі з порушеннями при переміщенні товарів у комерційних цілях.

  Окрім того, під час поїздки в Закарпатську область Голова Держмитслужби Володимир Скомаровський обговорив з керівництвом області питання діяльності Ужгородської митниці.

  Станом на 1 вересня Ужгородською митницею до Державного бюджету перераховано 186 млн.грн., що становить 0,9% від загальних перерахувань Держмитслужби ( у 2004 році за аналогічний період перераховано 81,9 млн.грн.). Середньоденні перерахування в серпні місяці склали 1,1 млн.грн.

  Ужгородською митницею протягом 8 місяців 2005 року заведено 356 справ про порушення митних правил на суму понад 41,8 млн. грн. (за 8 місяців 2004 року було заведено 411 справ на суму 12,6 млн. грн.) та в повному обсязі розглянуто 48 справ ( у 2004 році - 49 справ), накладено штрафів на суму 49 тис. грн. (у 2004 році - 11,8 тис. грн.).

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору