ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Ужгород: У "Сузір’ї Карпат" — справжні астронавти

  03 февраля 2023 пятница

  Днями в Ужгородському Па-діюні проходив міжрегіональний зліт юних астронавтів «Сузір'я Карпат», присвячений Дню космонавтики та пам'яті професора Мотрі Братійчук.

  Ідея зльоту зародилася в аерокосмічному гуртку «Сузір'я», а підтримало її управління у справах молоді та спорту Закарпватської облдержадміністрації. На зльоті були презентовані різновікові „екіпажі» — молодші школярі, старшокласники, студенти.

  П'ять номінацій зльоту передбачали: домашнє завдання, олімпіада ерудитів, наукова конференція, мистецький пленер та спортивний турнір. Тобто кожен міг «засвітити» різні грані своєї юної особистості.

  Весняна погода Ужгорода сприяла гарному настрою майбутніх астронавтів. Вони ознайомилися з „Музеєм космосу», що створюється при обсерваторії Падіюну, а ввечері побували в лабораторії космічних досліджень УжНУ і милувалися «коштовностями» неба у справжній телескоп.

  ... І ось названо переможців. Лауреатами визнано Славу Карбованця (Ужгородська ЗОНІ № 1), Яну Савчук (Міжгірська ЗОШ №2), Ганну Філімонову (Ужгородська ЗОШ № 3) та інших. Було чимало нагород і за кращі роботи в окремих номінаціях.

  Зокрема подякою за гарні успіхи на зльоті відзначено команду Міжгірської ЗОШ №2 (керівник - Ярослав Кіс) та команду «Малюки в космосі» Ужгородської ЗОШ № 3 (керівник - Людмила Бабич).

  Призи дітям вручила начальник відділу молодіжної, сімейної та тендерної політики Оксана Пагулич.  Іван ЮРЧУК

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору