ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгород відвідає мотопробіг "Одісея вільного мандрівника"

  11 августа 2020 вторник
  Аватар пользователя uzhgorod

  З 1 по 20 вересня 2005 року „SТRAY RIDERS fгеегіdегs tеаm" - команда мотомандрівників, до складу якої увійшли п'ять висококваліфікованих мотопілотів, разом з ВАТ „Київський скутер клуб”, а також за. підтримки національного іміджевого проекту „Книга Рекордів України” планує здійснити пробіг під назвою „Одісея вільного мандрівника”.Головне завдання „Одісеї” - проїхати на максискутері або ж мотоциклі вздовж кордону України. Маршрут пробігу протяжністю 6 500 кілометрів його учасники планують подолати протягом 20 днів. Розпочнеться він у Києві, далі проляже через Коростень, Луцьк, Львів, Ужгород, Чернівці, Одесу, Миколаїв, Херсон, Донецьк, Луганськ, Харків, Суми, Чернігів та інші міста і фінішує знову у столиці України.

  Зазначений пробіг буде зафіксований як рекорд України з мототуризму на максискутерах (мотоциклах) під наглядом експертів національного іміджевого проекту "Книга Рекордів України". Реалізація даного проекту зробить внесок у розвиток туризму в Україні та стане потужною рекламою туризму різних регіонів нашої держави.

  Детальна інформація про маршрут, завдання та організаторів пробігу розміщена на офіційному веб-сайті держтурадміністрації: www.tоurism.gоv.иа.  Контактні телефони організаторів пробігу „SТRAY RIDERS fгеегіdегs tеаm": +38 (066) 720-89-93, +38 (039) 493-12-13.

  E-mail: fly@revolutionrent.com

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору