ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгород відвідав президент Національної спілки журналістів Великобританії та Ірландії Тімоті Лезард

  30 ноября 2020 понедельник

  В обласному центрі Закарпаття вдруге за останні півроку побували журналісти з Туманного Альбіону. Цього разу до берегів Ужа приїхали президент Національної спілки журналістів Великобританії та Ірландії Тімоті ЛЕЗАРД, а також працівник радіостанції Бі-Бі-Сі Піерре ВІКАРІЙ — активісти профспілкового руху в своїй країні. Їхній приїзд відбувався відповідно до угоди, укладеної між Національною спілкою журналістів Великої Британії та Ірландії, громадською організацією Хартія-4 та Незалежною медіа-профспілкою України.

  Зліва направо — Тімоті ЛЕЗАРД, Піерре ВІКАРІЙ та Сергій ГУЗЬ на тренінгу в Ужгороді.
  Зліва направо — Тімоті ЛЕЗАРД, Піерре ВІКАРІЙ та Сергій ГУЗЬ на тренінгу в Ужгороді.

  Як повідомив “UA-Reporter.com” голова Ужгородської організації НМПУ Василь Бедзір, метою приїзду гостей було передати досвід, набутий у справі захисту прав і інтересів журналістів, закарпатським мас-медійникам. Протягом неділі та понеділка, коли відбувалися тренінгові заняття, на них побували понад 30 працівників засобів масової інформації, вільних журналістів, а також студентів відділення журналістики УжНУ, які співпрацюють зі ЗМІ. Вони мали змогу ознайомитися з досвідом, набутим колегами у країні з розвиненим медіа-ринком і традиційними європейськими цінностями.

  Для того, щоб мати змогу себе захистити, слід добре знатися на законодавстві, психології управління, володіти знаннями з менеджменту у ЗМІ. «Білі плями», які виявляли британські та ірландські колеги, заповнювалися під час рольових ігор, у яких учасники виступали то у вигляді босів-роботодавців, то ображених чи дискримінованих журналістів. Незважаючи на те, що все це було елементами навчального процесу, результати виявилися вагомими для практики. Багато хто з учасників по-новому оцінив можливості профспілки захищати своїх членів, відтак вступив і в ряди НМПУ.

  Учасникам було презентовано ряд нових програм НМПУ. Одержали в подарунок новий посібник — «Як працювати фрілансером», розрахований на цю категорію журналістів. Тімоті Лезард, Вікарій Перре, а також голова НМПУ Сергій Гузь, який супроводжував їх у поїздці, оглянули історичні та архітектурні пам’ятки Ужгорода, ознайомилися з його кулінарно-гастрономічними набутками. Від’їжджаючи, схвально відгукнулися про рівень організації тренінгу, висловили сподівання здійснити повторний візит до Ужгорода.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору